Haberler

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Öğretmenler Günü'nü Kutladı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Bilgi Evi Öğretmenleriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Murat Aydın, akşam yemeğinde bir araya geldiği Bilgi Evi öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Aydın’la birlikte akşam yemeğine başkan yardımcıları Zafer ALSAÇ, Erdem Zekeriya İSKENDEROĞLU, Gökhan KASAP, Semih DEMİRCİ, Feruz KUTSAL, Saffet ÖZ, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veli KOÇ, Bilgi Evleri Koordinatörü Necmettin IŞIK ve Bilgi Evlerinde çalışmakta olan 36 öğretmen katıldı. Başkan Aydın, "Göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum, bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum. Çocuklarımız ve velilerimiz sizlere emanet. Geleceğin parlak nesillerini yetiştirmek gibi bir sorumluluğunuz var. Bu nedenle çok fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Bilgi Evlerine bizim de yatırımlarımız devam ediyor. Gerek yüzme havuzu olsun, gerek buz pisti olsun her türlü sportif faaliyetler için alt yapıyı kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Önümüzdeki günlerde Bilgi Evlerinin gündeminde sportif faaliyetler daha çok yer alacak. Son bir yıl içerisinde öğretmen arkadaşlarımızdan kaybettiklerimiz oldu. Allah’tan rahmet diliyorum. Tekrar Öğretmenler Gününüzü kutluyorum." diyerek sözlerini tamamladı. Başkan yemekten sonra çay eşliğinde, devam eden faaliyetler hakkında öğretmenlerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
Programın sonunda Başkan Aydın, yemeğe katılan bütün öğretmenlere isimlerine özel hazırlanan hediyelerini takdim etti. Çekilen hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.

25 Kasım 2016 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri