Haberler

Bilge Annelerin Adresi Bilgi Evleri

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evlerinin hanımlara yönelik gerçekleştireceği, toplamda 5 hafta sürecek olan kütüphane sohbetleri ve temel bilgisayar eğitimi başladı.

Bilgi Evleri, Zeytinburnu halkına daha kaliteli hizmet vermek, üye ve velilerin Bilgi Evlerini daha aktif kullanmalarını sağlamak, zamanlarını daha verimli geçirmelerine olanak sağlamak, kendilerini çeşitli yönlerden geliştirmelerini sağlamak, sosyal hayatlarını zenginleştirerek hayata daha pozitif ve bilinçli bakmalarına katkıda bulunmak, bir “kadın” olarak toplumdaki yerlerini, “anne” olarak çocuklarının en güvenilir dayanağı olduklarını bir kez daha hatırlatarak farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediği eğitim programına başladı.

Üyeleriyle bir aile olduğuna inanan Bilgi Evleri, sorumluluklarını yerine getirmeyi hedeflediği bu projeyle, üyelerinin gelişiminin yanı sıra velilerinin de gelişimini destekliyor. Velilere zamanlarını daha verimli ve aktif bir şekilde kullanmayı, sosyal yönlerini zenginleştirerek hayata daha pozitif bakmalarını amaçlıyor.

Toplamda 5 hafta sürecek eğitimde temel bilgisayar eğitimi ile birlikte, velilerin çocuklarına ve kendilerine bakış açılarını genişletecek rehberlik sohbetlerine yer verilecek. Eğitimin ardından katılımcılara sertifika düzenlenerek takdim edilecek.

02 Kasım 2016 Çarşamba

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri