Haberler

Kitap Kurdu Bilgi Evi Üyeleri CNR EXPO Kitap Fuarında

Kitaba ve okumaya verdiği değeri gerçekleştirdiği etkinlikler ile her fırsatta ortaya koyan Zeytinburnu Bilgi Evleri, üyelerinin kitap sevgisini bir adım daha ileri taşımak ve kitap kültürlerinin gelişimine destek olmak amacıyla CNR EXPO Kitap Fuarını gezdi.

19 ülkeden 104 yayınevine ev sahipliği yapan CNR EXPO Kitap Fuarı’na katılan Bilgi Evi üyeleri fuarda yayınevlerine ait stantları gezerek kitapları dikkatle inceledi ve kitapların sınırsız dünyasına tanıklık etme fırsatı elde ettiler. Gençlerle Baş Başa Sohbetlerinde tanışma fırsatı elde ettikleri Yazar Cem Gülbent ile karşılaşan Bilgi Evi üyeleri yazar ile sohbet etme fırsatını bir kez daha yakalamış oldu. Bilgi Evi üyeleri yazarın yeni kitabını imzalatarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Türkiye Yazarlar Birliği tarafından “2014 Yılının En İyi Kamu Yayıncısı” ödülüne layık görülen Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’nın standını da ziyaret eden Bilgi Evi üyeleri Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ile uzun ve tatlı bir sohbet gerçekleştirdi. Zeytinburnu Belediyesi’nin yayınları hakkında kısa kısa bilgiler aktaran Murat Aydın, Bilgi Evi üyelerine hediye paketleri ve şeker ikram etti.

Bilgi Evi üyeleri çekilen hatıra fotoğrafının ardından kitap fuarı gezisini tamamladı.

10 Mart 2016 Perşembe

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri