Haberler

Kitaplarla Dost Olmuş Minicik Yüreklerin Heyecanına Ortak Olmak…

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri “Gençlerle Baş Başa Sohbetleri” nde yeni dönemin ilk konuğu Hale Canat Cürgül oldu.

Değerler eğitimi çerçevesinde çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğine sosyal, eğitsel ve kültürel faaliyetlerle katkıda bulunmak amacıyla, milli ve manevi yönden kendilerini geliştirebilecekleri fırsatların kapsını açan Bilgi Evleri, gençlerle baş başa sohbetlerinde yeni dönemin ilk konuğu olarak yazar Hale Canat Cürgül’ü ağırladı.

Çocuklarla bir arada olmanın heyecanını sahne aldığı sürenin her dakikasında hissettiren konuk yazar enerjisinin kaynağının çocuklar olduğunu belirtirken eserlerinin de çocuklar sayesinde ortaya çıktığını ifade etti. Kitaplarında yer alan kahramanların özelliklerinden bahseden yazarımız bu hikayelerin nasıl devam etmesi konusunda üyelerimizin de fikirlerini alarak bunları dikkate alacağını belirtti. Yazarlık serüvenine ve bugünlere nasıl geldiğine değinen konuğumuz, yazar olmak isteyenlere tavsiyelerde bulunurken tecrübelerini üyelerimizle paylaştı. Üyelerimizle gayet samimi ve içten bir sohbet gerçekleştiren yazarımız kendisine yöneltilen sorulara da aynı içtenlik ve samimiyetle cevap verdi. Etkinliğin son bölümünde ise üyelerimiz kitaplarını konuk yazarımıza imzalattırdı.

Gerçekleştirilen etkinlikten dolayı özellikle de kitaplarla dost olmuş minicik yüreklerin heyecanına ortak olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Hale Canat Cürgül, Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’ ne, sahip olduğu sorumluluk duygusundan dolayı teşekkür etti.

Okudukları bir kitabın daha yazarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan üyelerimiz hatıra fotoğrafının ardından yazarımızla vedalaştılar.

20 Ekim 2015 Salı

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri