Haberler

Bir Bilgi Evi Klasiği, Kitap ve Kültür Fuarı Gezisi

Bilgi Evi Üyeleri, her yılın Ramazan Ayı Beyazıt Meydanında gerçekleştirilen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri üyelerini kitaplarla bir araya getirmeye devam ediyor. Kitapların unutulmaya yüz tuttuğu, okuma zevkinin göz ardı edildiği günlerde kitap sevgisi aşılama yolunda üyelerini güdüleyen Bilgi Evleri kitabı hayatın merkezi haline getirmeye çalışıyor.
Bilgi Evi üyeleri Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden biri olan ve Ramazan süresince açık olan 34.Türkiye Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti.
Edebiyat, tarih, kültür, medeniyet, felsefe ve din alanında yaklaşık 100 bin ayrı başlıkta yayımlanan kitapların yer aldığı fuarda bütün stantları tek tek gezen üyelerimiz en güncel yayınlar hakkında bilgi sahibi oldu. Tam bir kitap şöleninin yaşandığı fuar alanında üyelerimiz yorgun düşene kadar kitapları inceledi. Kitap kokularının arasında ilerlerken oldukça keyif alan bilgi evi üyeleri beğendikleri yazarların kitaplarını da satın aldı. Günün ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile üyelerimiz fuar alanında ayrıldılar.

09 Temmuz 2015 Perşembe

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri