Haberler

Değişime Kendisiyle Başlayanlar Ödüllendirildi

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri; Bahar Dönemi kulüp çalışmalarında başarılı olan üyelerini, gerçekleştirdiği törenlerle ödüllendirdi.

Bilgi Evlerinin 22 farklı başlıkta açtığı toplam 50 kulüp, faaliyetlerine on bir hafta boyunca devam etti. İlgi ve yeteneklerine göre Satrançtan Fen ve Teknolojiye, Origamiden Akıl ve Zekâ Oyunlarına varana kadar 22 farklı başlıkta açılan kulüplerden istediklerine katılan Bilgi Evi üyeleri, gerçekleştirdikleri çalışmalar ile bilgi ve becerilerini artırırken yeni yeteneklerini de keşfetme fırsatı buldu. Bahar Döneminde 11 hafta boyunca devam eden kulüp çalışmalarında en başarılı ve en aktif üyeler gerçekleştirilen törenlerle ödüllendirildi.

Her Bilgi Evinde ayrı olarak gerçekleştirilen ödül törenlerinde, aynı zamanda ayın öğrencileri de belirlenerek hediyeleri kendilerine verildi. Bilgi Evi üyelerinin sahnelediği gösteriler, şiir okuma performansları ve birçok etkinlikle daha da renkli hale gelen ödül töreninde başarı gösteren üyeler hediyelerini alırken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunuyordu. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu Bilgi Evleri Kulüp Kapanış ve Ayın Öğrencisi Ödül Törenleri çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Kulüp faaliyetlerinde başarı göstererek yeteneklerini keşfeden, değişimi kendisinden başlatan ve yarınlara yepyeni umutlarla gözlerini açan tüm Bilgi Evi üyelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

04 Haziran 2015 Perşembe

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri