Haberler

Bilgi Evi öğretmenleri Başkan Ömer Arısoy ile akşam yemeğinde buluştu

Eğitime ve eğitimciye verdiği destekle tanınan Ömer Arısoy, Bilgi Evleri bünyesinde çalışan eğitim neferleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Arısoy’la birlikte akşam yemeğine başkan yardımcısı Sertaç Güleç, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nurullah Yaldız, Bilgi Evleri Koordinatörü Haci Toprak, yöneticiler ve öğretmenler katıldı.

Bilgi Evleri’nin temelini atan ve gelişip bu hale gelmesinde yadsınamaz bir emeği olan Arısoy: “Öğretmenler geleceğimizi inşa eden yegâne güçtür. Çocuklara eğitim vermek sizi ne kadar heyecanlandırıyorsa bizi de o kadar mutlu ediyor. İnanıyorum ki bilgi evinde eğittiğimiz çocukların yarını çok güzel olacak. Zeytinburnu’nun yaptığı en anlamlı işi biz siz öğretmenlere havale ettik. Ayrıca ilçemizin kültür ilçelerinden biri haline gelmesinde bilgi evinin büyük katkısının olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Dünyayı değiştirebilmek için en güçlü aracın eğitim olduğu vurgulayan Arısoy, “Birlikte daha nice güzel başarılara birlikte imza atacağız.” ifadelerini kullanarak öğretmenlerine teşekkür etti ve yemeğin ardından hatıra fotoğrafları ile akşam sona erdi.

10 Ocak 2020 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri