Haberler

Filistin Halkıyla Uluslararası Dayanışma Günü

Filistin Halkı ile Uluslararası Dayanışma Günü, Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde düzenlenen program ile kutlandı.

Filistin'in İstanbul Başkonsolosu Hana Abu Ramadan’ın katılımıyla Bilgi Evlerinde düzenlenen Dayanışma Günü programında, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Filistinli ve Zeytinburnulu gençler bir araya geldi.

Başkonsolos Ramadan, Başkan Arısoy ve Filistin Dostluk Derneği Başkanı Hazem Antaroğlu’nun konuşmalarının ardından “Büyük Gelen Palto” isimli bugüne özel filmin gösterimi yapıldı. Konuklar arasında bulunan filmin yönetmeni Nevres Ebu Salih film gösteriminin ardından gençlerle bir araya gelerek sohbet etti ve filmle ilgili merak edilenleri samimiyetle cevapladı.

Dostluk Derneği tarafından düzenlenen, dostluğumuzu anlatan Filistin Fotoğraf Sergisi’nin açılışı Başkonsolos Ramadan, Başkan Arısoy ve Dernek Başkanı Antaroğlu tarafından yapıldı. Fotoğrafları dikkatle inceleyen konuklarımıza Dostluk Derneği Başkanı ve Filistinli gençler bilgi verdi.

Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Başkan Arısoy tüm Filistinli konuklara teşekkürlerini ileterek dostluklarının daimi ve samimi olduğunu belirtti. Filistin'in İstanbul Başkonsolosu Hana Abu Ramadan ise düzenlenen bu özel gün için tüm Zeytinburnu Belediyesine ve Bilgi Evlerine şükranlarını sundu.

13 Aralık 2019 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri