Haberler

Bir Yazar, Niçin Yazar?

Bilgi Evi üyeleri, ‘Gençlerle Baş Başa Sohbetleri’ nde bu ay çocuk edebiyatı yazarı Melih Tuğtağ ile buluştu.

Gençlerle baş başa sohbetleri ile bir birinden değerli yazarlarımızla tanışma ve sohbet etme imkânı bulan üyelerimiz bu ay çocuk edebiyatı yazarlarından Melih Tuğtağ ile bir araya geldi.

Üyelerimizle gayet samimi ve içten bir sohbet gerçekleştiren konuk yazarımız bir yazar niçin yazar diye üyelerimizden önce kendisi soru sorarak aldığı ilginç cevaplar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Daha sonra kendisinin niçin yazdığından bahseden yazarımız yazar olabilmek için öncelikle iyi bir okuyucu olmak gerektiği üzerinde durdu. Yazı hayatının dönüm noktalarından bahseden yazarımız aslında mühendislik bölümü öğrencisi olduğunu ve daha sonra yazar olmaya karar verdiğini anlattı. Yazar olmak için üyelerimize cesaretli olmaları gerektiğini vurguladı. Daha sonra üyelerimizin sorularını alan konuk yazarımız büyük bir içtenlikle üyelerimize yanıtlar verdikten sonra kitaplarını imzaladı.

Gerçekleştirilen bu etkinlikten dolayı emeği geçen herkese teşekkür eden konuk yazarımız, çekilen hatıra fotoğrafının ardından üyelerimizle vedalaştı.

16 Aralık 2014 Salı

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri