Haberler

Gülen Yüzler, Büyük Hayaller; İşte Bizim Geleceğimiz…

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, Bilge Nesil üyeleri ile velilerinin ve Belediye Başkanımız Murat Aydın’ın katılımı ile İBB Topkapı Sosyal Tesisleri’nde bilge nesil kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Bilge Nesil Kahvaltı Organizasyonu bu yıl da renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Bilgi Evi Bilge Nesil üyeleri ve velilerinden oluşan yaklaşık 1.000 davetlimizle gerçekleştirilen bu dev organizasyona Belediye Başkanımız Murat Aydın’ da iştirak etti.
Kahvaltı organizasyonuna katılanlar arasında halen üniversitede okuyan veya mezun olmuş eski üyelerimizde yer aldı. Bu grup içerisinden, ortaokul 8. Sınıftan itibaren Seyitnizam Bilgi Evi üyesi olan, üniversiteyi bitirdikten sonra Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atanan Melek Güneş, sahneye çıkarak bir selamlama konuşması yaptı. Belediye Başkanımız Murat Aydın başta olmak üzere, üzerinde emeği bulunan tüm bilgi evi öğretmenlerine teşekkür ederek, salonda bulunan üyelerimize tavsiyelerde bulundu.
Kahvaltıda bilge nesil üyeleri tarafından hazırlanan piyes, şiir ve türkülerden oluşan bir programda yer aldı. Program sonunda çekiliş ile şanslı 15 üyemize hediyeleri Başkanımız Murat Aydın tarafından takdim edildi.
Belediye Başkanımız Murat Aydın yaptığı konuşmada;
Kahvaltıya katılan tüm misafirlere, bilgi evlerinin hizmetlisinden öğretmenlerine kadar emeği geçen tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, Zeytinburnu’ndaki bütün bu hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlayan yine sizlersiniz, sizlerden aldığımız destekle bu hizmetleri artırarak sürdürüyoruz dedi.
Geleneksel kahvaltı organizasyonu yapılan yemek duasının ardından Başkanımız Murat Aydın ile çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

08 Aralık 2014 Pazartesi

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri