Haberler

Yeni Dönemde Yepyeni Bilgi Evleri

Zeytinburnu Bilgi Evleri 2019-2020 eğitim öğretim yılına yenilenerek başladı.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerine yeteneklerini geliştirme ve hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı sunamaya devam ediyor. Her geçen gün sağladığı imkânları daha ileri taşıyan Bilgi Evleri, üyelerine daha iyi şartlar sunmak için yenilenme çalışmalarını tamamlandı.

Velilerin çocuklarını güvenle yolladıkları bilgi evleri, üyelerine rahat ve sıcak bir ortamda araştırma yapabilme olanağı sağlıyor. Eğitimli ve konularında donanımlı personellerin, üyeler için birbirinden farklı projeler ve etkinlikler sunduğu Bilgi Evleri, fiziki şartları da üst seviyede tutmayı unutmadı. Yeni dönem için çeşitli yeniliklerle imkânlar daha da iyileştirildi. İlk ve orta öğretim öğrencilerinin derslerini ve araştırmalarını tamamlayabilmek için, birbirinden zengin birçok kaynaktan faydalanabilecekleri kütüphanemizde bulunan tüm sandalyeler yenilendi. Çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı tasarlanan bilgisayar bölümleriyle sağlıklı bir fiziki ortam oluşturulurken, koruma programları sayesinde üyeler internetin sınırsız dünyasından en verimli biçimde faydalanabiliyor. Bu salonlarda bulunan bilgisayarlar ise yeni nesil modeller ile değiştirildi. Bilgi Evleri binalarında yıl boyu deforme olan her türlü malzemeler ve eşyalar da tamir edilerek, yeni döneme hazırlandı. Binalarımızın iç ve dış cephesi boyanarak yepyeni görünüme kavuştu.

Daha iyi bir dönem geçirmek için en konforlu imkânların sağlandığı Bilgi Evlerimiz üyelerine en iyi hizmeti sunmak üzere yeni döneme başladı.

22 Ekim 2019 Salı

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri