Haberler

Şampiyonlar Kupayı Kaldırdı

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evlerinin yaz etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği 10. Bilgi Evleri Arası Voleybol Turnuvası ve Futbol Turnuvası tamamlandı. Dereceye giren takımlar, kupalarını tezahüratlar eşliğinde havaya kaldırdı.

10. Bilgi Evleri Arası Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödüllerine kavuştu. Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde düzenlenen Futbol Turnuvası sonucunda Yenidoğan Gökalp Bilgi Evi şampiyon olurken Veliefendi Bilgi Evi ikinci, Beştelsiz Bilgi Evi üçüncü oldu. Maç sonunda düzenlenen törenle dereceye giren takımların oyuncuları madalya ve kupalarını Zeytinburnu Belediye Başkanı Sayın Ömer Arısoy’un elinden alarak havaya kaldırdı. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise Merkezefendi Bilgi Evinden Efe Özçelik seçilerek ödül aldı.

Bir diğer şampiyonluk heyecanı ise Voleybol Turnuvası’nda yaşandı. Adile Mermerci Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşen karşılaşmalar büyük bir çekişmeye sahne olurken izleyenlere de keyifli anlar yaşattı.


Veliefendi Bilgi Evi ile Sümer Bilgi Evinin karşı karşıya geldiği final maçında Veliefendi Bilgi Evi setlerde elde ettiği 2-1'lik skorla şampiyon oldu.


10. Bilgi Evleri Arası Voleybol Turnuvası’nı şampiyon olarak tamamlayan Veliefendi Bilgi Evi üyeleri kupa ve madalyalarını yine Başkan Ömer Arısoy’dan alırken turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Zehranur Çimiş de ödül aldı.

31 Temmuz 2019 Çarşamba

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri