Haberler

Bilgi Evlerinde Geleneksel Piknik Coşkusu

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri 520 Bilge Nesil üyesiyle birlikte Beykoz’da gerçekleştirilen geleneksel piknik organizasyonunda bir araya geldi.

Bilge Nesil üyeleri geride bıraktıkları sezonun yorgunluğunu atmak için 04 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen piknik organizasyonunda bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde Bilgi Evlerinde buluşan üyelerimiz, hep beraber servislerle Beykoz’a hareket etti.

Her yıl geleneksel olarak yıl sonunda düzenlenen piknikte buluşan üyelerimize yine güzel bir gün geçirmeleri için tüm imkânlar hazırlandı. Gün boyu kendileri için hazırlanan kahvaltı ve öğle yemeği için hep birlikte masalarda buluşuldu. Kurulan uzun masalarda birlik ve beraberliğin sıcaklığını hisseden üyelerimiz, keyifli yemek saati geçirdi. Daha sonra serbest zaman geçirerek doyasıya eğlenen Bilgi Evi üyeleri geçirdikleri yorucu dönemin stresini attı. İp atlama, yakar top, sandalye kapmaca gibi farklı oyunlarla tüm gün hep beraber vakit geçiren üyelerimiz, temiz havanın ve doğanın keyfini çıkardı. Yoğun katılım ve eğlenceli oyunlarla üyelerimiz pikniği adeta şenlik havasına dönüştürdü.

Günün sonunda kendilerini etkinlik boyunca yalnız bırakmayan Bilgi Evi öğretmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren üyelerimiz yine hep birlikte servislerle evlerine döndü.

09 Mayıs 2019 Perşembe

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri