Haberler

En Güzel Ramazan Bilgi Evlerinde Yaşanır

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerine muhteşem bir Ramazan programı hazırladı. 06 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan Ayı bu sene de sürpriz etkinliklerle dolu.

Bilgi Evleri, uzun ve yorucu kulüp ve atölye çalışmaları döneminin ardından Ramazan ayı etkinlikleri ile programlarına devam ediyor. Mübarek ve önemli ay olan Ramazan ayında üyelerimize farklı geziler ve farklı etkinliklerle bu ayın değerini, onlara en keyifli şekilde bildirmeye çalışıyor.

Güzel bir Ramazan ayı yaşatmak için her hafta üyelerimizi farklı program bekliyor. Bu programın içerikleri değerli öğretmenlerimiz tarafından titizlikle hazırlandı. Geleneksel masallar, Ramazan ayı adetleri, temel dini bilgiler gibi etkinliklerle öğrencilerimiz Ramazan ayının önemini kavrayarak dolu dolu bir ay geçirecek.

Ramazan ayında daha da güzelleşen mekânları üyelerimizle ziyaret etme fırsatı bulacağız. İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi, Eyüp Sultan Camii, Türkiye Kitap Fuarı, Tıbbi Bitkiler Bahçesi, Çamlıca Camii gibi değerli yerleri ziyaret edeceğiz.


Anlat Bakalım “Ramazan”, Passaparola “Ramazan”, “Ramazan” temalı Bilgi Yarışmaları ile bu güzel günlerimizde üyelerimiz Ramazan değerlerini eğlenerek öğrenecektir. Müzik saati, sinema saati, boyama etkinliği, Akıl ve Zekâ Oyunları ve başka birçok etkinlikle programımız dolup taşacak.
Bu değerli Ramazan ayını güzel etkinliklerimizle değerlendirmek için tüm üyelerimizi Bilgi Evlerine bekliyoruz.

Etkinlik Takvimlerini Görüntülemek ve İndirmek için Tıklayınız:

Ramazan Ayı Etkinlikleri 1. Hafta.

Ramazan Ayı Etkinlikleri 2. Hafta.

Ramazan Ayı Etkinlikleri 3.Hafta.

Ramazan Ayı Etkinlikleri 4. Hafta.

06 Mayıs 2019 Pazartesi

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri