Haberler

Bilgi Evi Üyeleri, Geleneksel Bilge Nesil Kahvaltısında Buluştu

Zeytinburnu Bilgi Evleri, Bilge Nesil üyeleri ve aileleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi’nde Belediye Başkanı Murat Aydın’ın da katılımıyla bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

Bilge Nesil Kahvaltı Organizasyonu, Bilgi Evi Bilge Nesil üyeleri ve velilerinden oluşan 1.300‘den fazla davetli ve Belediye Başkanı Murat Aydın’ın iştiraki ile her yıl geleneksel olarak gerçekleşmeye devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Zeytinburnu Askerlik Şube Başkanı Halil Akar, Belediye Başkan Yardımcısı Erdem Zekeriya İskenderoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nurullah Yaldız, mahalle muhtarlarımız ve yerel medya mensupları da programımıza iştirak etti.

BİLGİ EVLERİ GELECEK NESİLLERE YATIRIM YAPIYOR
Kahvaltı organizasyonuna katılanlar arasında halen üniversitede okuyan veya mezun olmuş eski üyeler de vardı. Kahvaltıda, Bilgi Evi sanat atölyelerine katılan Bilge Nesil üyeleri tarafından hazırlanan piyes, şiir ve türkülerden oluşan bir gösteri de yer aldı. Program sonunda yapılan çekiliş ile şanslı 10 üyeye hediyeleri Başkan Murat Aydın tarafından takdim edildi. Başkan Murat Aydın yaptığı konuşmada; “Bizim moral kaynağımızsınız, gelecekle ilgili umudumuzsunuz.” diyerek, kahvaltıya katılan tüm misafirlere, Bilgi Evlerinin öğretmenlerine, emeği geçen tüm mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

21 Aralık 2018 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri