Haberler

Bilgi Evlerinde Yeni Dönem Heyecanı Başladı

Zeytinburnu Bilgi Evleri Yeni Dönemin Açılışını Kulüp ve Atölye Çalışmalarıyla Yapıyor

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerine yeteneklerini geliştirme ve hayallerini gerçeğe dönüştürme sürecinde öncü olmaya devam ediyor. Geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olacak, fikirleriyle insanlığı etkileyecek kişilikler Bilgi Evlerinde yetişiyor.

Akıl ve Zekâ Oyunları’ ndan Origami’ye, Öykü Yazarlığı'ndan Filografi’ye, Quilling’den Polimer Kil Kulübü’ne varıncaya kadar birçok kulüp çalışmasıyla Bilgi Evleri, üyelerine geleneksel sanatların inceliklerini, stratejik düşünme biçimlerini ve en yenilikçi sanat kollarının temellerini verecek. 7 Bilgi Evinde 15 farklı başlıkta açılacak toplam 33 kulüp ile üyelerinin gelişimine katkıda bulunacak olan Bilgi Evleri, aynı zamanda üyelerine kendi yeteneklerini keşfetme fırsatı da tanımış olacak. En az 20 kişiden oluşacak olan her bir kulübün faaliyetleri 29 hafta boyunca devam edecek. 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda okuyan öğrencilerin katılabileceği bu kulüplere kayıtlar 24 Eylül’de başlayıp 14 Ekim 2018’e kadar devam edecek. 15 Ekim itibariyle başlayacak olan kulüp çalışmaları 3 Mayıs 2019’da sona erecek.

Bilgi Evleri kulüp çalışmaları ile birlikte sanata ilgi duyan üyelerine yönelik atölye çalışmalarına da başlıyor.

Sanatın Kalbi Bilgi Evi Atölyelerinde Atmaya Devam Ediyor

29 hafta boyunca konusunda uzman kişilerden eğitim alacak Bilgi Evi üyeleri, okulla beraber yürütecekleri kültür sanat atölyelerinde kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacak. Atölye çalışmalarıyla üyelerini, vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeye teşvik eden Zeytinburnu Bilgi Evleri, 3 Mayıs 2019 tarihine kadar sürecek olan kültür sanat atölyelerinde geleceğin lider kişiliklerini yetiştiriyor. Atölyedeki eğitimlerini tamamladıktan sonra ömür boyu yanlarında taşıyabilecekleri bir bilgiyi kazanacak olan Bilgi Evi üyeleri, 11 farklı branşta açılan toplam 50 atölye çalışması için 24 Eylül – 14 Ekim 2018 tarihleri arasında kayıtları gerçekleştirebilecek.
Kulüp ve atölye çalışmalarında aktif olarak başarı gösteren Bilgi Evi üyeleri, gerçekleştirilecek törenlerle ödüllendirilecek.

Başvuru ve detaylı bilgi için:

413 11 11

Dâhilîler:
Sümer: 3211
Beştelsiz: 3212
Yeşiltepe: 3213
Veliefendi: 3214
Seyitnizam: 3215
Merkezefendi: 3216
Yenidoğan-Gökalp: 3217


Atölye Çalışmaları Programı İçin Tıklayınız...


Kulüp Çalışmaları Programı İçin Tıklayınız...

28 Eylül 2018 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri