Haberler

Şampiyon Sümer Bilgi Evi

Düzenlediği birçok etkinlikle öğrencilerin yaz tatilini eğitici ve eğlenceli geçirmesini sağlayan Zeytinburnu Bilgi Evleri’nin bu sene 6.’sını gerçekleştirdiği Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyon Sümer Bilgi Evi oldu.

Yaz tatilini birbirinden eğlenceli, eğitici ve sportif faaliyetlerle dolu dolu geçiren Bilgi Evi üyeleri, yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği 6. Masa Tenisi Turnuvası’nda bir araya geldi. Kıyasıya geçen müsabakalarda, her Bilgi Evi oluşturduğu üçer kişilik takımlar halinde yarıştı.

ŞAMPİYONLUK İÇİN TER DÖKTÜLER

Veliefendi Bilgi Evi’nde gerçekleştirilen karşılaşma öncesinde kuralar çekilerek eşleşmeler yapıldı. Her biri 3 kişiden oluşan takımların eşleştiği maçlarda kazanan oyuncular 1 puan alarak takımlarına katkı sağlarken, mağlup olan oyuncular puansız olarak müsabakayı tamamladı. Takımlar arasında büyük çekişmelere sahne olan turnuva sonucunda Sümer Bilgi Evi şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Seyitnizam Bilgi Evi ikinci olurken, Veliefendi Bilgi Evi ise üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Dereceye giren Bilgi Evi üyelerine kupa ve madalyalarını Zeytinburnu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nurullah Yaldız takdim etti. Nurullah Yaldız, yaz etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen sportif faaliyetlere katılımlarından dolayı tüm Bilgi Evi üyelerine teşekkür etti. Zeytinburnu Bilgi Evleri olarak öğrencilerin hem beden hem de zihin olarak kendilerini geliştirebilecekleri birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Nurullah Yaldız, dereceye giren üyelerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı.

20 Temmuz 2018 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri