Haberler

Bir Yılın Yorgunluğu Geleneksel Bilge Nesil Pikniği ile Çıkarıldı

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri 603 Bilge Nesil üyesiyle birlikte Beykoz Paşamandıra köyünde gerçekleştirilen geleneksel piknik organizasyonunda bir araya geldi.

Bilge Nesil üyeleri geride bıraktıkları sezonun yorgunluğunu atmak için 12 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen piknik organizasyonunda bir araya geldi. Sabahın ilk ışıklarıyla Bilgi Evleri’nde başlayan hareketlilik 08.00’ de Paşamandıra köyüne doğru başlayan yolculukla devam etti.

Yaklaşık bir saat süren yolculuğun ardından piknik alanına ulaşan üyelerimiz kendileri için hazırlanan ve zengin bir mönüden oluşan kahvaltı masalarına geçerek eşsiz doğa manzarası içinde kahvaltılarını yaptı. Kahvaltının ardından serbest zaman içerisinde oyunlar oynayarak doyasıya eğlenen Bilgi Evi üyeleri geçirdikleri yorucu dönemin stresini attı.

Bilgi Evi üyeleri büyük bir keyifle geçirdikleri bu zamanın ardından öğle yemeğine geçti. Öğle yemeğinin ardından sıra geleneksel pikniğin en heyecanlı bölümü olan toplu oyunlara geldi. Yumurta taşıma ve çuval yarışı ile üyeler Bilgi Evleri arası bir birlerine rakip olurken heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli dakikalar geçirdi. Oynadıkları oyunlar ve yaşattıkları heyecanla pikniği adeta bir şenlik havasına dönüştüren Bilgi Evi üyeleri günün ardından kendilerini etkinlik boyunca yalnız bırakmayan Bilgi Evi öğretmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

15 Mayıs 2018 Salı

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri