Haberler

Bilgi Evleri Gençlerle Baş Başa Sohbetleri Betül Nurata ile Başladı

Bilgi Evlerinin Gençlerle Baş Başa Sohbetleri’ nde yeni dönemin ilk konuğu Yazar Betül Nurata oldu.

Zeytinburnu Bilgi Evleri, değerler eğitimi çerçevesinde çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğine sosyal, eğitsel ve kültürel faaliyetlerle katkıda bulunmak amacıyla, milli ve manevi yönlerden kendilerini geliştirebilecekleri fırsatların kapısını her ay birbirinden değerli konu ve konuklarla açıyor.

Bilgi Evleri Gençlerle Baş Başa Sohbetlerine yeni dönemin ilk konuğu olarak “Paşa Durmasam Olmaz mı?” isimli kitabıyla tanıdığımız Yazar Betül Nurata katıldı. Konuk yazar tüm enerjisi ve içtenliğiyle Bilgi Evi üyelerini selamladıktan sonra yazı hayatının başlangıcından ve gelişiminden bahsetti. Paşa Durmasam Olmaz mı? İsimli eseri hakkında Bilgi Evi üyeleriyle sohbet eden Betül Nurata, eserinde yer alan kahramanların karakteristik özelliklerinden hikâyenin akışını nasıl şekillendirdiğine kadar merak edilen birçok bilgiyi paylaştı.

Bilgi Evi üyelerinin sorularını içtenlikle yanıtlayan konuk yazar daha sonra kitaplarını imzaladı. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından Bilgi Evi üyeleri konuk yazar ile vedalaştı.

23 Ekim 2017 Pazartesi

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri