Haberler

Bilgi Evleri 6. Masa Tenisi Turnuvası Gerçekleştirildi

6. Masa Tenisi Turnuvasında Şampiyon Beşltelsiz Bilgi Evi Oldu

Yaz tatilini birbirinden eğlenceli, eğitici ve sportif faaliyetlerle dolu dolu geçiren Bilgi Evi üyeleri, yaz etkinlikleri kapsamında düzenlenen 6. Masa Tenisi Turnuvasında bir araya geldi. Gerçekleştirilen turnuvada, her Bilgi Evi oluşturduğu üçer kişilik takımlar halinde turnuvaya katıldı.

Veliefendi Bilgi Evinde gerçekleştirilen 6. Masa Tenisi Turnuvasında kuralar çekilerek birbirleriyle karşılaşacak oyuncular belirlendi. Her biri 3 kişiden oluşan takımların karşılaştığı maçlarda kazanan oyuncular 1 puan alarak takımlarına katkı sağlarken mağlup olan oyuncular puansız olarak karşılaşmalarını tamamladı. Büyük çekişmelere sahne olan Bilgi Evleri 6. Masa Tenisi Turnuvasında tüm karşılaşmalar tamamlandıktan sonra oluşan puan sıralamasıyla Beştelsiz Bilgi Evi şampiyonluğa ulaştı. Eşit puana sahip olan Yenidoğan – Gökalp ve Yeşiltepe Bilgi Evleri arasında ise averaja göre sıralama yapıldı. Böylece Yenidoğan - Gökalp Bilgi Evi turnuvayı ikinci olarak tamamlarken Yeşiltepe Bilgi Evi üçüncü oldu.

Dereceye giren Bilgi Evi üyeleri kupa ve madalyalarını öğretmenlerinden aldı. Çekilen hatıra fotoğrafıyla Bilgi Evleri 6. Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

21 Temmuz 2017 Cuma

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri