Haberler

Bilgi Evi Üyeleri Kulüp ve Atölye Çalışmalarını Tamamladı

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri; Kulüp ve Atölye çalışmalarında başarılı olan üyelerini, gerçekleştirdiği törenlerle ödüllendirdi.

Bilgi Evlerinin 22 farklı başlıkta açtığı toplam 43 kulüp çalışması 32 hafta boyunca devam etti. Bilgi Evi üyeleri ilgi ve yeteneklerine göre 22 farklı başlıkta açılan bu kulüplerden istediklerine katılım sağladı ve kulüplerde gerçekleştirdikleri çalışmalar ile bilgi ve becerilerini artırırken yeni yeteneklerini de keşfetme fırsatı buldu. 32 hafta boyunca devam eden kulüp çalışmalarında en başarılı ve en aktif üyeler gerçekleştirilen törenlerle ödüllendirildi.

Bilgi Evi üyeleri zengin içeriğe sahip kulüp çalışmalarının yanında, gerçekleştirilen atölye çalışmalarıyla yeteneklerini daha da ileri düzeylere taşıma fırsatına da sahip oldular. Sekiz ay boyunca konusunda uzman hocalardan eğitim alan Bilgi Evi üyeleri, okulla beraber yürüttükleri 8 aylık kültür sanat kurslarında ders sonrasındaki boş vakitlerini değerlendirdi. Atölyedeki eğitimlerini tamamladıktan sonra yanlarında taşıyabilecekleri bir bilgiyi kazandıklarını ifade eden Bilgi Evi üyeleri, gitar, keman, bağlama, temel resim, piyano, halk oyunları, karikatür, drama, robot, mental aritmetik ve hızlı okuma olmak üzere gerçekleştirilen 11 ayrı atölye çalışmasıyla yeteneklerini keşfetme fırsatını yakaladıklarını dile getirdi.

Tüm Bilgi Evinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ödül törenlerinde, ayın öğrencileri de belirlenerek hediyeleri kendilerine verildi. Bilgi Evi üyelerinin sahnelediği gösteriler, canlı müzik performansları ve birçok etkinlikle daha da renkli hale gelen ödül töreninde başarı gösteren üyeler hediyelerini alırken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunuyordu. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu Bilgi Evleri Kulüp - Atölye Kapanış ve Ayın Öğrencisi Ödül Törenleri çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

05 Haziran 2017 Pazartesi

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri