Haberler

Hadis Burcunda Şiir Sohbeti

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, Gençlerle Baş Başa Sohbetleri’ nde Yazar ve Şair Bestami Yazgan’ı ağırladı.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evlerinin düzenlemiş olduğu Gençlerle Baş Başa Sohbetleri ’ne bu ay konuk olarak Usta Yazar ve Şair Bestami Yazgan katıldı. Bilgi Evi üyeleri konuk yazarı büyük bir coşkuyla karşıladı. Bilgi Evi üyelerini okuduğu beyitlerle selamlayan konuk yazar gençlerle bir arada olmanın verdiği mutluluğu yaşadığını ifade etti.

“Gülü İncitme Gönül” isimli şiir kitabı üzerine Bilgi Evi üyeleriyle sohbet eden Bestami Yazgan, bugüne kadar sayısız ödüller aldığını ve birçok eseri kaleme aldığını fakat şiirlerinin kendisi için apayrı bir yeri olduğunu belirtti. Şiir ile hatırlanmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bestami Yazgan, hadis burcunda şiir sohbeti adında sunumuyla Bilgi Evi üyelerine bir hadis ve bir şiir okuyarak konuşmasına devam etti. Bilgi Evi üyeleriyle birlikte düet yaptı ve merak edilen sorulara içtenlikle yanıtlar verdi.

Konuşmasının ardından Bilgi Evi üyeleri için kitabını imzalayan Bestami Yazgan, çekilen hatıra fotoğrafının ardından Bilgi Evi üyeleriyle vedalaştı.

30 Mayıs 2017 Salı

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri