Haberler

Bilgi Evi Öğretmenleri Hizmet İçi Eğitim Seminerlerini Tamamladı

Yusuf Özkan Özburun ile Gerçekleştirilen Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Tamamlandı

Bilgi Evi üyelerinin sosyal ve kültürel gelişimine destek veren Zeytinburnu Belediyesi, Bilgi Evi öğretmenlerinin de gelişimine ve eğitimine önem veriyor. Bilgi Evi üyelerine daha kaliteli aynı zamanda daha etkin hizmet sunmak ve toplumumuzun kültürünü oluşturan değerlerimizin aktarımını kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen hizmet içi eğitim seminerlerinin sonuncusu gerçekleştirildi.

Yusuf Özkan Özburun’un konuşmacı olarak katıldığı seminerlerde kişisel engellerle mücadele, kişilik inceleme sanatı enneagram, stres ve stres yönetimi konuları işlendi. Ayda bir olmak üzere toplam sekiz ay süren hizmet içi eğitim seminerleri, Bilgi Evi öğretmenlerinin ufuklarının genişlemesine, kendi kişilik özelliklerini derinlemesine incelemelerine ve keşfetmelerine katkı sağladı. Bilgi Evi üyelerine daha etkili hizmet verebilme adına öğretmenlere, kendilerini geliştirme imkânı sundu.

Yusuf Özkan Özburun son seminerinin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek Bilgi Evi öğretmenleriyle başka programlarda bir araya gelmek üzere vedalaştı.

25 Mayıs 2017 Perşembe

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri