Haberler

Kitapların İzini Süren Bir Nesil

Bilgi Evi üyeleri CNR 4. Uluslararası Kitap Fuarını Ziyaret Etti

Kitaba ve okumaya verdiği değeri gerçekleştirdiği etkinlikler ile her fırsatta ortaya koyan Zeytinburnu Bilgi Evleri, üyelerinin kitap sevgisini bir adım daha ileri taşımak ve kitap kültürlerinin gelişimine destek olmak amacıyla CNR 4. Uluslararası Kitap Fuarını ziyaret etti.

19 ülkeden 300 yayınevinin katılımı ile organize edilen 4. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nın bu yılki teması 15 Temmuz oldu. Resmi açılışını 25 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı fuarda 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi yer alıyor.
Bilgi Evi üyeleri fuarda yer alan stantları büyük bir ilgi ve dikkatle gezdi. Yayınevlerinin kitaplarını detaylı bir şekilde inceleyen Bilgi evi üyeleri kitapların sınırsız dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmış oldu. Beğendikleri kitapları satın almayı da ihmal etmedi. Farklı bir bölüm olarak açılan sahafları da ziyaret eden Bilgi Evi üyeleri çok eski ve değerli kitapları da inceleme fırsatını elde etti.

Fuarda yer alan bütün stantları tek tek gezen Bilgi Evi üyeleri daha sonra hatıra fotoğrafı çektirerek kitap fuarı ziyaretini tamamladı.

27 Şubat 2017 Pazartesi

Fotoğraflar

Diğer Haberler

Geri